Şirket Profili

Şirketimiz 1987 yılında faaliyete başlamıştır. 2000 yılında bünyesine kattığı cam mozaik üretimini bugün modern cam mozaik ürünleri ile devam ettirmektedir. 2006 yılında başladığımız hamam, havuz, sauna ve SPA alanı tasarım ve imalatları ile uzun yıllardır birçok başarılı projeye imza atmayı başardık.

Misyonumuz

Taahhüdümüz altında bulunan projelerin, kalite ve iş güvenliği standartlarından ödün vermeyerek zamanında tamamlanmasını sağlayan kurumsal yapılanmamız ile ülkemize, firmamıza ve çalışanlarımıza katma değerler kazandırmaya devam etmek.

Vizyonumuz

Yetişmiş insan kaynakları gücümüz ile uzun yıllara dayanan sanayicilik deneyimimizi harmanlayarak, gerek ulusal gerekse uluslararası projelerde tercih edilen bir marka haline gelmek ve bu doğrultuda sürdürülebilir bir büyüme sağlamak.

Kalite

Faaliyetlerinin, yasal düzenlemelere, ilkelerine ve işveren isteklerine uygun olmasını sağlayacağını, bunun için gerekli tüm önlemlerini alacağını ve gereken uygulamarı başlatacağını taahhüt etmektedir.

Güvenlik

“Sıfır Kaza” politikası hem bir hedef, hem de bir başarıdır. Ofislerinde, inşaat sahalarında ve diğer tesislerinde bulunan tüm çalışan, taşeron, işveren vb. kişilerin korunması için “Çevre Sağlık ve Güvenlik (ÇSG) Politikası devamlı ve derinlemesine bir şekilde uygulanmaktadır.

Faaliyet Alanlarımız

Yüzme Havuzları

Jakuziler

Süs Havuzları

Havuz Ekipmanları

Havuz Kimyasalları

Buhar Odaları

Tuz Odaları

Isıtmalı Taş Yataklar

Şok Duşlar

Hamamlar

Kar Odaları

Kar Çeşmeleri

Macera Duşlar

Saunalar

Ahşap Deck Uygulamaları

Referanslar

En hesaplı ve kaliteli yapı tasarımlar için fırsatları kaçırma!

Cevap Yaz
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?